LOT OTWIERA NOWY SALONIK BIZNESOWY NA OKĘCIU

Polskie Linie Lotnicze LOT otworzyły na lotnisku Chopina w Warszawie drugi salonik biznesowy, o nazwie Mazurek. Znajduje się on w strefie non-schengen.

Salonik ma powierzchnię 250 m2. Przebywający w nim pasażerowie mają do dyspozycji strefę recepcyjną, wypoczynkową, bar i jadalnię. Przysługuje im oczywiście nieograniczony dostęp do posiłków i napojów. W Mazurku znajdują się też toalety i prysznice. Pasażerowie mają również dostęp do prasy codziennej, magazynów i gniazdek USB. Dodatkowym plusem saloniku jest widok na płytę lotniska.

Mazurek jest czynny przez wszystkie dni tygodnia – od godz. 6:30 do 23. Salonik dedykowany jest pasażerom LOT-u i Star Alliance. Mogą z niego korzystać m.in. pasażerowie klasy biznes, posiadacze kart lojalnościowych Miles & More: czarnej HON Circle, złotej Senator i srebrnych Frequent Traveller.

Warto również dodać, że salonik został stworzony w współpracy z polskimi designerami, a wszystkie meble i oświetlenie pochodzą od polskich producentów.

Zdjęcie użytkownika LOT Polish Airlines.LOT uruchamia nowy salonik biznesowy Mazurek (ZDJĘCIA)Zdjęcie użytkownika LOT Polish Airlines.Zdjęcie użytkownika LOT Polish Airlines.Zdjęcie użytkownika LOT Polish Airlines.Zdjęcie użytkownika LOT Polish Airlines.

fot. PLL LOT

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s